Radosny początek wiosny w grupie Motylków 🌸
Pierwszy tydzień w grupie Motylków upłynął w radosnej i twórczej atmosferze. Dzieci uczyły się współpracy w grupie oraz w parach, rozwijając swoje umiejętności społeczne. Nie zabrakło także zajęć z kodowania, które wzbudziły wiele ciekawości i zaangażowania. Wspólnie stworzyliśmy również piękny, wiosenny plakat. To był wspaniały początek wiosny!


